najlepszeparty.pun.pl

Witamy na forum !!! Witają Dj Kevin & Dj Adijos


#1 2011-03-16 19:51:41

 Dj Adijos

Dj'eej

23328889
Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 795
Punktów :   

Biografia

Witam serdecznie:)

Mam na imię Adrian ur. 31 październik 1990r (20l) Pochodzę z Zawiercia aktualnie mieszkam w małej miejscowości koło Pilicy.

Już od młodości miałem jakiś dziwny pociąg do muzyki. Lubiłem jej słuchać, grałem na pianinie, interesowałem się jak powstaje itp. Itd.… można by powiedzieć, że muzyka towarzyszyła mi w każdej wolnej chwili, nawet siedząc i czekając na obiad potrafiłem wyprowadzić wszystkich z równowagi wystukując jakieś rytmy sztućcami xD 

Jak to u każdego młodego chłopca bywa każdy ma jakieś marzenia… jedni chcą być strażakami inni policjantami a jeszcze inni marzą by zostać kierowcą ogromnego 18-kołowego zestawu… Ja od zawsze marzyłem o czymś innym: dogłębnie poznając świat informatyki, przemierzając dziedzinę elektroniki, bawiąc się w mechanika, grafika czy konstruktora nadszedł dzień kiedy to w pochmurny deszczowy dzień szukając zajęcia na poddaszu dostrzegłem „coś”… Można powiedzieć ze od tego czegoś zaczęła się moja przygoda z muzyką. Czarna masywna obudowa… przez otwory wentylacyjne widać było potężny aluminiowy radiator i jak na tamte czasy ogrom elementów elektronicznych… To była moja pierwsza zabawka - DIORA… mmm… Zaniosłem ją do pokoju, pogrzebałem w kablach, podpiąłem kolumny, wcisnąłem przycisk „sieć” no i ruszyło xD  Pierwsza lepsza kaseta i nawet zagrało ha ha…  Z czasem przyszedł czas na komputer. Wtedy poznałem uroki ciężkich gatunków: Hard-style, Hard-core itp. Taakkkk… tego potrzebowałem   Wtedy miałem 14-16 lat
Mijały lata… pierwsza 18-stka oczywiście nagłaśniana Diorą… razem z Kewinem…  Wtedy wpadliśmy na pomysł: „gdyby tak zacząć nagłaśniać imprezy…” ale wydało nam się to trochę nudne, bo trzeba grać na klawiszach i wgl xD   Spotkaliśmy się tydzień później, wtedy wpadliśmy na lepszy pomysł… DJ’ka ?? czemu nie?? xD…  I tak się zaczęło, na poważnie
........

Z czasem dodam jeszcze coś od siebie bo dużo by tego opowiadać
I przyszedł czas na komersy… Półmetki… 18-stki… Ważniejsze spotkania…. A nawet wesela xD

Gram: Hand’s up; Electro; Dance; Hard-style; Hard-core oraz Disco-polo

Dziś siedzę pisząc te biografie siedzę przed kompem… wieczór… miejsce mojej wysłużonej DIORY zajął DENON, myślę o wszystkim po trochu, o forum, o zbliżających się imprezach i wgl. cieszę się, że wszystko idzie w dobrym kierunku   Muzyka jest moim światem -  to mnie napędza…
Lecz ostatnio pojawiła się jeszcze jedna ważniejsza osoba… Moja Księżniczka ;**


Do zobaczenia na imprezie…   Adijos Seniorita xD



http://img62.imageshack.us/img62/7281/08d1298c72.jpg


_________________________________________________________________
Double Dutch Darkies Take Kisses Back To Africa.
They Dipped You In The Vat At The Wacky Chocolate Factory...
_________________________________________________________________

Offline

 
Pozdrawiaja Dj Kevin & Dj Adijos

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zzl.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl www.swinkimorskie.pun.pl www.sbbleague.pun.pl www.ggczat.pun.pl